MES ESAME APŠVIETIMO PROJEKTAVIMO ĮMONĖ 


Mes esame profesionali apšvietimo projektuotojų komanda, kuriems rūpi galutinis projekto rezultatas, o taip pat tai, kaip mūsų darbai atrodys po penkių, dešimties ar penkiolikos metų.

Visi mūsų komandos nariai dirba su specializuotomis apšvietimo programomis. Mes žinome beveik visus Europos ir Šiaurės Amerikos apšvietimo įrangos gamintojus. Nuolatos analizuojame šią sparčiai besikeičiančią pramonės šaką. Ieškome tinkamų naujovių mūsų rinkoms ir perteikiame jas mūsų Klientams.

Sukauptą patirtį ir žinias mes panaudojame ieškant geriausio apšvietimo sprendimo mūsų Klientams. Mūsų kolegos specializuojasi įvairaus pobūdžio apšvietimo kryptyse, taigi galime profesionaliai atlikti ir individualaus namo ar apartamentų, viešbučio ar restorano, biurų, muziejų, prekybinių patalpų, pramoninių objektų, gatvių, o taip pat ir miestų apšvietimo planavimo darbus.

Maloniai prašome apsilankyti mūsų biure, kur galėsite patys įvertinti mūsų galimybes.

 

ŠVIESOS POTYRIŲ KAMBARYS


Savo Klientams turime įrengę specialų šviesos potyrių kambarį, kuriame kiekvienas gali realiai susipažinti su skirtingais šviesos parametrais, bei išbandyti naujas šviestuvų galimybes. Registruotis apsilankymui e.paštu: info@korgas.lt