LT
Lietuva
LT EN RU
Suomija
FI EN

DIDRIHSONS ARHITEKTI BIURAS

Magdalenas kvartale Rygoje, kurio projektą vystė tarptautinė kompanija Vastint, įsikūrė vienas garsiausių Latvijoje architektų biurų - Didrihsons arhitekti.

    Kurdami savo biuro apšvietimo sprendimą, "Didrihsons arhitekti" kreipėsi į mus patarimo, kaip sukurti kokybišką ir patogų apšvietimą antrame biuro aukšte esančiose darbo vietose, o pirmame - kiek meniškesnį apšvietimą meno dirbinių galerijai. Nedvejodami darbo erdvei pasiūlėme naudoti vokiečių gamintojo Trilux šviestuvus iš „Lateralo Plus“ serijos ir „Luceo Slim H“ serijos, kurių pagalba buvo sukurtos ištisinės šviestuvų linijos. Didžiausias abiejų serijų pranašumas yra proporcingai didelis netiesioginės šviesos kiekis, nukreiptas į lubas. Naudojant tokio tipo sprendimą, patalpa yra pilnai užpildyta šviesa, vizualiai sukuriant erdvumo jausmą ir padidinant vizualinį komfortą. 

    Koridorių puikiai papildo miniatiūrinių matmenų „Super Modular Pista“ žemos įtampos bėgelis, kuriame integruoti tiek linijiniai pagrindinio apšvietimo elementai, tiek „Marbulito“ prožektoriai su objektyvo optika.
    Pirmojo aukšto galerijoje architektai norėjo pabrėžti meno objektus ant sienų. Todėl mes naudojome italų gamintojo „iGuzzini“ žemos įtampos bėgių sistemą, kurioje yra „Palco Low Voltage Wall Washer“ šviestuvai, sumontuoti kartu su „Laser Blade XS“ pagrindiniam apšvietimui, ir miniatiūriniai „Palco Low Voltage Framer“ šviestuvai, kurie leidžia šviesos pagalba tarsi įrėminti meno kūrinius.

Poilsio kambaryje naudojamas „Artemide NH“ šviestuvas, sukuriantis namus toli nuo namų.

Pasitarimų kambario stalo apšvietimui panaudotas gamintojo Sattler “Avveni” šviestuvas.

Visais apšvietimo projektavimo klausimais prašome kreiptis į UAB Korgas specialistus info@korgas.lt, mielai pakonsultuosime.

KUO GALĖTUME PADĖTI JUMS?

    Dirbame su daugeliu įmonių ir privačių asmenų, esame pritaikę jiems įvairių sprendimų.
    Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.