LT
Lietuva
LT EN RU
Suomija
FI EN

Plieno Fortas

UAB „Plieno fortas“ Šiauliuose – viena moderniausių plieno ir lakštinio metalo apdirbimo paslaugų įmonių Baltijos šalyse.

    UAB „Plieno fortas“ Šiauliuose – viena moderniausių plieno ir lakštinio metalo apdirbimo paslaugų įmonių Baltijos šalyse.
    Įmonės biuro interjerą projektavo TOOTA ir CasaMia architektai. Pagrindinis uždavinys buvo sukurti solidžiai atrodančią bei komfortišką erdvę įmonės darbuotojams ir klientams. Kokybiškos ir natūralios medžiagos, aiškių geometrinių formų baldai bei šviestuvai sukūrė bendrą, laikui nepavaldžią biuro koncepciją.
  
   

    Biuro interjere panaudota iGuzzini Laser Blade apšvietimo sistema, kuri sukuria "Invisible light" efektą. Lubose matoma tik juoda linija, dailus apšvietimo sistemos profilis, bet nesimato iš kur sklinda šviesa, o patalpa tuo metu pilnai apšviesta.
    Daugiau: https://www.iguzzini.com/laser-blade/

    Bendradarbiaujant su UAB Korgas apšvietimo specialistų komanda, buvo parinkti funkciniai ir dekoratyviniai šviestuvai. Recepcijos, kabinetų, koridorių, bendrųjų patalpų ir konferencijų salės apšvietimui panaudoti pasaulyje gerai žinomų gamintojų, tokių kaip iGuzzini (Italija), Trilux (Vokietija) šviestuvai.

    Fotografas Norbert Tukaj.

KUO GALĖTUME PADĖTI JUMS?

    Dirbame su daugeliu įmonių ir privačių asmenų, esame pritaikę jiems įvairių sprendimų.
    Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.