LT
Lietuva
LT EN RU
Suomija
FI EN

DO architects biuras

Profesionaliai suplanuota apšvietimo koncepcija yra pagrindas, norint idealiai suderinti dinaminius apšvietimo parametrus.

    „DO architects“ – tai vienas didžiausių ir progresyviausių architektų biurų Lietuvoje, pasižymintis įdomiais projektais ir išskirtiniu požiūriu į architektūrą.
    Biurą jungia viena didelė darbo erdvė. Šiame biure ką tik įrengta inovatyvi vokiečių gamintojo Trilux apšvietimo sistema su Human Centric Lighting (HCL) funkcionalumu. HCL sistema yra ypatinga tuo, kad yra pritaikyta žmogaus biologiniam ritmui. Ji atlieka žmogaus dienos - nakties ritmo ir dinaminių apšvietimo parametrų sąveiką, kuri yra lengvai valdoma vienos programos pagalba išmaniajame įrenginyje.
    Profesionaliai suplanuota apšvietimo koncepcija yra pagrindas, norint idealiai suderinti dinaminius apšvietimo parametrus. 

    Įdiegtas „HCL“ sprendimas, leido optimaliai pritaikyti dizainą ir apšvietimo technologijas konkretiems dirbančiųjų biure poreikiams ir pageidavimams. TRILUX šviestuvai pasižymi aukščiausios kokybės medžiagomis ir aukščiausios klasės gaminiais bei šviesos kokybe, efektyvumu ir ilgaamžiškumu. TRILUX siūlo platų „HCL“ turinčių „Active“ šviestuvų su novatoriškomis technologijomis ir stilingo dizaino asortimentą. Rezultatas - aukščiausios kokybės šviesa bet kokiai aplinkos situacijai. 
    Visus kylančius klausimus apie HCL sistemas galite pateikti UAB Korgas specialistams info@korgas.lt ar apsilankyti mūsų biure J. Kubiliaus g. 6, Vilnius. Mielai jus pakonsultuosime.

 

KUO GALĖTUME PADĖTI JUMS?

     Dirbame su daugeliu įmonių ir privačių asmenų, esame pritaikę jiems įvairių sprendimų.
    Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.