LT
Lietuva
LT EN RU
Suomija
FI EN

Viešbutis PACAI

Pacų rūmai, įkurti dar 1677 m., yra vienas iš Vilniaus baroko pavyzdžių, nukentėjusių sovietinės okupacijos metais ir atgimusių XXI amžiuje.
Viešbutis PACAI yra pirmasis Design Hotel Baltijos šalyse, kuris duris atvėrė 2018 m.

Restauruotos ir šiuolaikinės architektūros apšvietimas

     Istorinę ir kultūrinę šio pastato svarbą įrodo tai, kad jis pastatytas vienoje iš seniausių pagrindinių miesto gatvių – Didžiojoje g. 7, jungiančią Vilniaus Rotušės ir Katedros aikštes. Tokia šio komplekso svarba įpareigojo Korgo apšvietimo komandą jausti ypatingą atsakomybę, kad projektas būtų įgyvendintas puikiai. 
    Viešbučio ir konferencijų centro kompleksas susideda iš dviejų dalių: senosios - restauruotų barokinių Pacų rūmų, ir naujosios - šiuolaikinės architektūros korpuso. Savo stilistika skirtingi architektūros poliai buvo meistriškai suvienyti architekto Sauliaus Mikšto profesionalumo dėka.            Apšvietimo tikslas - pabrėžti šios architektūros detales ir dar labiau išryškinti architektūrinius savitumus jų nesupriešinant.

Projekto vykdymas

    Vienas iš uždavinių buvo išryškinti barokines fasadų detales: piliastrus, atikus, voliutas, arkos skliautus. Šiam tikslui buvo parinkti minimalistinio universaliai pritaikomo dizaino prožektoriai (iPro iGuzzini) https://www.iguzzini.com/us/ipro/, linijiniai šviestuvai, skirti vertikalių plokštumų apšvietimui (Linealuce iGuzzini), ir į grindinį įleidžiami šviestuvai (Light Up iGuzzini).
    KORGO apšvietimo komanda padėjo įgyvendinti unikalų architekto sumanymą – iki šiol Lietuvoje netaikytą čerpinio stogo tūrio apšvietimo idėją, pasitelkiant didesnio galingumo plataus šviesos sklaidos kampo prožektorius (iPro iGuzzini).

Apšvietimo akcentų išskirtinumas

    Naujojoje viešbučio dalyje subtiliu 180° kampo spinduliu akcentuotos langų angos (Trick iGuzzini) https://www.iguzzini.com/trick/, o belangės fasadų plokštumos išryškintos plataus šviesos sklaidos kampo prožektoriais, kurie sumontuoti ir čerpiniam stogui apšviesti (iPro iGuzzini). Tokio paties tipo prožektoriais, tik su specialiu eliptiniu sklaidytuvu, mažinančiu akinimą, apšviestas ir vidaus kiemas. 
    Išskirtiniais šios kamerinės erdvės akcentais tapo ant grindinio montuojami akcentiniai įspūdingų matmenų šviestuvai (Kanpazar 150, B.Lux).
    Seno ir naujo dermė – tai frazė, kuria būtų galima apibrėžti projekto esmę. Šių amžinųjų pradų sąveikos idėją padėjo įgyvendinti tinkamai pritaikyti apšvietimo sprendimai ir deramai parinkti produktai.

KUO GALĖTUME PADĖTI JUMS?

    Dirbame su daugeliu įmonių ir privačių asmenų, esame pritaikę jiems įvairių sprendimų.
    Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.