LT
Lietuva
LT EN RU
Suomija
FI EN

SEB bankas

Vienas inovatyviausių Lietuvoje - Skandinavijos SEB bankų grupei priklausantis bankas.

Biuro patalpos

    Atviroms biuro erdvėms parinkti juostiniai šviestuvai, einantys išilgai visos patalpos – taip išgautas ne tik intensyvaus, bet ir tolygaus apšvietimo efektas. Būtent tolygumas lėmė šio sprendimo universalumą: baldų vietas biure galima keisti pagal poreikį, nes apšvietimo kokybė visose vietose yra vienoda.
    Kabinetuose pritaikyta dviejų tipų apšvieta: įleidžiami juostiniai LED šviestuvai užtikrina vizualinį komfortą darbo vietose, o produktai reguliuojamu korpusu padėjo sukurti akcentinį apšvietimą reikiamose biuro erdvėse.

Susitikimų kambarys

    Susitikimų erdvėje apšvietimas turėjo derėti prie pastelinių, ramių tonų, todėl bendram apšvietimui pasirinkta netiesioginė šviesos sklaida, o darbo zonų apšvietą užtikrino pakabinami šviestuvai.
    Stalo zona apšviesta "Lucente" šviestuvu:  http://www.lucente.eu/prodotti-scheda_eng.php/prodotto=mai/idlinea=1/idprodotto=307.

Bendros erdvės

    Pagrindinei laukimo salei ir vestibiuliui papuošti architektai parinko įspūdingus dekoratyvinius „Luis Poulsen“ šviestuvus, kurie interjerui suteikia ne tik išskirtinumo, bet ir žaismingumo, netikėtumo efektą. Likę šviestuvai stilistiškai nedominuoja, yra minimalistinio dizaino, tačiau puikiai atlieka savo funkciją.
    Priimamojo erdvės apšvietimas sustiprintas iki 900 lux: toks rezultatas pasiektas reguliuojamais, specialios optikos prožektoriais, netradiciškai pritvirtintais ne prie lubų, o prie kolonų.
Banko interjero projektas puikiai iliustruoja, kaip derinant darbuotojų poreikius ir apšvietimo profesionalų patirtį, galima sukurti estetišką, išskirtinę, funkcionalią ir vizualiai komfortišką erdvę.

KUO GALĖTUME PADĖTI JUMS?

Dirbame su daugeliu įmonių ir privačių asmenų, esame pritaikę jiems įvairių sprendimų.
Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.