LT
Lietuva
LT EN RU
Suomija
FI EN

Pigu.lt

Didžiausias Lietuvoje Pigu.lt internetinės prekybos tinklas sėkmingai plečiasi ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje. Atidarytos naujos fizinės parduotuvės Klaipėdos prekybos centre BIG, Kauno prekybos centre Molas, Rygos prekybos centre Akropolis bei Vilniaus prekybos centre CUP. Fizinėse parduotuvėse galima atsiimti internetu pateiktus ir apmokėtus užsakymus, bei tiesiog apsipirkti.
 

    Parduotuvių interjerą suprojektavo interjero architektė Edita Leišytė. Bendradarbiaujant su UAB Korgas apšvietimo specialistais, buvo suprojektuotas visų parduotuvių apšvietimas. Be to, kad parduotuvėse sumontuotas LED apšvietimas naudoja neįtikėtinai mažai elektros energijos, viena svarbiausių užduočių buvo tai, kad prekės ekspozicijoje atrodytų kuo natūraliau, nebūtų iškraipomos jų tikrosios spalvos, pakuotės būtų ryškesnės ir patrauklios pirkėjams. Šie aspektai sąlygojo parinkti šviestuvus su atitinkamomis charakteristikomis.

    Panaudoti gamintojo Trilux LED šviestuvai turi ypač aukštą spalvų atkūrimo indeksą pagal TM-30-15 vertinimo metodą. Skirtingai nuo senojo CRI vertinimo standarto, naudojamo senesniuose LED šviestuvuose, kuris spalvų perteikimą vertina tik pagal 8 etaloninius atspalvius, TM-30-15 standarto vertinimas atliekamas net pagal 99 atspalvius, kas įtakoja įvairaus asortimento, skirtingų faktūrų ir formų prekių išvaizdos natūralumą ir patrauklumą.
    Atvykite pas mus į konsultaciją, mes pateiksime jums aktualų apšvietimo sprendimą. Norite sužinoti daugiau apie spalvų atkūrimą ir TM-30-15 standarto vertinimą, lauksime jūsų pas mus.

KUO GALĖTUME PADĖTI JUMS?

    Dirbame su daugeliu įmonių ir privačių asmenų, esame pritaikę jiems įvairių sprendimų.
    Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.