LT
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Suomija
FI EN

Baltojo tilto aikštynas

Kokybiškas miesto erdvių apšvietimas - miesto vizitinė kortelė.

    Neries krantinėje, prie Baltojo tilto, pagal SĮ „Vilniaus plano“ architektų ir inžinierių projektą, įrengta patogi sporto infrastruktūra. Beveik 9 hektarų plote miestiečiai ir Vilniaus svečiai gali naudotis devyniomis paplūdimio tinklinio aikštelėmis, trimis dvipusėmis krepšinio aikštelėmis, vaikų žaidimo aikštelėmis, stalo teniso stalais, lauko gimnastikos ir lauko treniruoklių aikštelėmis, važinėtis riedutininkų ir riedlentininkų parke. Krepšinio aikštelės turi atitikimą europiniams standartams liudijantį FIBA pažymėjimą, tarptautinio lygio varžyboms pritaikyta ir didžiausia smėlio tinklinio aikštelė.

    Bendradarbiaujant su UAB "Korgas" specialistais, projektui parinkti išskirtinės kokybės iGuzzini šviestuvai.

    Vilniečiai gali džiaugtis renovuota, modernia ir miestiečių poreikius atitinkančia erdve - ypatingai vakarais miestiečiai mėgaujasi sporto pramogomis, todėl geras apšvietimas pritraukia žmones naudotis šia infrastruktūra.
    Projekte panaudoti ne tik inovatyvaus dizaino bei gerų parametrų šviestuvai, bet jie yra specialiai pritaikyti sporto urbanistinėms erdvėms. Jie atsparūs fiziniam kontaktui ir sporto inventoriaus smūgiams.

    Baltojo tilto aikštynas - šiuolaikinis miesto dizainas ir puiki apšvietimo kokybė.
    Kviečiame jus konsultuotis visais apšvietimo projektavimo klausimais.

KUO GALĖTUME PADĖTI JUMS?

    Dirbame su daugeliu įmonių ir privačių asmenų, esame pritaikę jiems įvairių sprendimų.
    Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.