LT
Lietuva
LT EN RU
Suomija
FI EN

Šiaulių bankas Kaune

Karaliaus Mindaugo prospekte, Kaune, naujai pastatytame verslo centre „Sqveras“ įsikūrė du Šiaulių banko centrinės būstinės Kauno padaliniai, bei dukterinės bendrovės „SB lizingas“ ir „Bonum Publicum“.

    Naujuose biuruose atsispindi visos Lietuvos Šiaulių Banko naujojo įvaizdžio elementai, o klientai aptarnaujami spalvingo ir ergonomiško interjero patalpose. Kad klientams ir darbuotojams būtų patogu ir malonu lankytis naujose, moderniose erdvėse, didelę dalį komforto suteikia suprojektuotas apšvietimas. Šiaulių banko vidaus erdvių apipavidalinimu rūpinosi architektas Artūras Imbrasas. Bendradarbiaujant su UAB Korgas buvo parinkti funkcionalūs bei estetiški LED šviestuvai.
    Bendrose erdvėse esančiose ažūrinėse lubose sumontuoti specialiai parinkti kvadartiniai gamintojų TRILUX ir NEXIA prožektoriai, kurie ergonomiškai įsikomponuoja į ažūro kvadratus ir apšviečia patalpas visu perimetru, tuo pačiu vizualiai nesimato, iš kur sklinda šviesa.
    

    Pasitarimo zonoms buvo parinkti žaismingi gamintojo INTRA LIGHTING šviestuvai ZOE, kurie pagaminti iš kokybiškų medžiagų, naudojant ekologiškas technologijas, miksuojami penkių skirtingų formų bei madingų spalvų deriniai, kurie atspindi aukčiausio lygio dizainą.
    Pasitarimų kambariuose pakabinti išskirtiniai baltos spalvos gamintojo ARTEMIDE akustiniai Eggboard Matrix šviestuvai, kurie pasižymi garsą sugeriančiomis savybėmis. Šią savybę užtikrina savitas apatinio paviršiaus sinusinio skerspjūvio dizainas ir naudojama garsą sugerianti medžiaga. Akustinis efektyvumas užtikrinamas erdvėje, pakabinant šviestuvą maždaug vieną metrą virš kalbančiųjų galvų.
    

    Išskirtiniai ir funkcionalūs gamintojo ARTEMIDE oranžinės spalvos akustiniai SILENT FIELD šviestuvai, kurie kaip akcentai spalviškai dera prie iškabų. Šių šviestuvų medžiagų savybės ir korpuso geometrija užtikrina trumpesnį aidėjimo laiką. Garso sugerties efektas yra optimizuotas žmogaus balso dažniams. Kintantis apatinės plokštės medžiagos tankis skatina skirtingų dažnių absorbciją. Viršutinis ir apatinis šviestuvo paviršiai pasižymi garsą sugeriančiomis savybėmis. Tinkamas šviestuvų išdėstymas erdvėje yra labai svarbus norint optimizuoti garso sugertį.
    Klientų priėmimo zonose, kaip akcentai buvo pakabinti gamintojo INTRA LIGHTING žalios spalvos ACOUSTO šviestuvai, kurie vizualiai primena samanas miške ir įneša gamtos dalelę į kasdienybę, tuo pačiu jie atlieka ir akustinę funkciją.
  

KUO GALĖTUME PADĖTI JUMS?

    Dirbame su daugeliu įmonių ir privačių asmenų, esame pritaikę jiems įvairių sprendimų.
    Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.