LT
Lietuva
LT EN RU
Suomija
FI EN

Gyvenamasis namas Trakuose

Organinė (bioninė) architektūra

    260 kv. m. gyvenamasis namas yra ypatingas ne tik išorine harmonija su aplinka, bet ir puikus organinės (bioninės) architektūros projekto pavyzdys, kurį įgyvendinant panaudotos natūralios statybos ir apdailos medžiagos, inovatyvūs inžineriniai sprendimai bei išmanusis apšvietimas. Namą projektavo jau 14 metų Lietuvoje gyvenanti ir dirbanti architektė iš Japonijos Akiko Tutlys.

Išmaniosios technologijos

   Name įrengta išmaniojo namo sistema. Šeimininkai pageidavo, kad svetainės apšvietimas būtų reguliuojamas pagal poreikį, todėl buvo suprojektuoti įleidžiami LED dimeriuojami Laser Blade šviestuvai (gamintojas iGuzzini, Italija), išdėstant juos taip, kad jie stipriai apšviestų svetainę, bet neakintų, leidžiantis laiptais žemyn. Tokie patys šviestuvai buvo suprojektuot ir spa zonoje.
    Plačiau: https://www.iguzzini.com/mq83/. Taip pat buvo suprojektuota nemažai nišose paslėptų LED juostinių šviestuvų.

Užduotis

    Projektuojant interjerą užsakovas jau turėjo aiškias idėjas, kurioms architektė Akiko Tutlys padėjo rasti tinkamą vietą ir sukūrė kompozicijas. Didžioji dalis patalpose panaudotų šviestuvų – beveik nematomi.
   Name vyrauja paslėptas ir  linijinis LED apšvietimas, berėmiai šviestuvai. Akcentas - gamintojo Voltolina, Italijarankų darbo Murano stiklo šviestuvai virtuvės zonoje, plačiau:
http://www.voltolina.com/prodotti_jacaranda.html.
    Svetainės poilsio zonoje įrengti sieniniai įleidžiami reguliuojami, gamintojo Marset, Ispanija, šviestuvai, plačiau: http://www.marset.com/en/lamps/ledtube-wall/.
 

KUO GALĖTUME PADĖTI JUMS?

Dirbame su daugeliu įmonių ir privačių asmenų, esame pritaikę jiems įvairių sprendimų.
Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.