LT
Lietuva
LT EN RU
Suomija
FI EN

Viešbutis "Neringa"

LEGENDINIS VIEŠBUTIS IR RESTORANAS "NERINGA" ATGIMĖ

    Vilniaus Gedimino prospekte vėl atidarytas legendinis viešbutis ir restoranas „Neringa“. Viešbučio pastatas buvo perstatytas iš pagrindų, išsaugant tik fasadą. Jame įvyko didžiuliai pokyčiai, padidėjo kambarių skaičius ir bendrieji plotai, tačiau dirbusių prie šio projektos specialistų dėka, išlaikytas jo autentiškumas ir istorinė vertė.
    Apšvietimo sprendiniai buvo derinami prie viešbučio šiuolaikinio dizaino sprendimų. Pasirinkti šiuolaikiški ir minimalistiniai apvalių, elegantiškų formų bei linijų gamintojo Belfiore 9010novantadieci (Italija) šviestuvai, apšviečiantys vestibiulį, koridorius, kambarius bei sporto salę. Šie įleidžiami priglaistomi, skirtingų dydžių šviestuvai kaip akcentas, atsikartojantis visame pastate, apjungia projektą į visumą.

    Estetinių ir kompozicinių sprendimų visuma sukuria šiame išskirtinės architektūros pastate unikalią atmosferą. Viešbučio svečiai įžengia į skoningą, ne tik poilsiui skirtą aplinką, gaubiamą švaros ir jaukumo pojūčio. Kambarių interjeras kartu ir paprastas, ir išskirtinis. Pastelinių tonų, natūralių medžiagų ir tekstūrų visuma teikia estetinį malonumą, o tinkamas foninis apšvietimas sustiprina vizualinį komfortą.
    Konferencijų salių, talpinančių iki 150 žmonių, apšvietimui parinkti gamintojo Oktalite (Vokietija) funkciniai prožektoriai, kurių pagalba galima sukurti atitinkamus apšvietimo scenarijus, tinkamus įvairaus pobūdžio pristatymams ir darbinei aplinkai palaikyti.

    „Neringos“ rūsio baras kviečia viešbučio svečius smagiam ir jaukiam vakarui. Jaukiai atmosferai kurti buvo parinkti kryptiniai Oktalite (Vokietija) šviestuvai, kurie atkreipia dėmesį į baro sienoje įrengtas lentynas ir jose eksponuojamas nuotraukas.
    Ypatingas šios patalpos akcentas – pakabinami dekoratyvūs stiklo ir metalo šviestuvai, sutelkiantys dėmesį į konkrečias baro zonas, kur paduodami gėrimai.


    Interjeras - „Yes.design.architecture“ architektės Indrė Baršauskaitė ir Greta Valikonė.
    Pastato architektas - Alvidas Songaila.

KUO GALĖTUME PADĖTI JUMS?

    Dirbame su daugeliu įmonių ir privačių asmenų, esame pritaikę jiems įvairių sprendimų.
    Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.