LT
Lietuva
LT EN RU
Suomija
FI EN

Ventspilio promenadas

Ostas gatvės apšvietimas Ventspilio promenade

    Ostas gatvė yra Ventspilio dalis, kuri visiškai pasikeitė ir tapo vieta, kur tiek miestiečiai, tiek miesto svečiai gali mėgautis vakariniu pasivaikščiojimu su vaizdu į saulėlydį ir į uostą įplaukiančius laivus. Architektas ir savivaldybė turėjo aiškią viziją, ką ir kaip norėjo matyti plėtojant šią teritoriją.
    Architekto ir apšvietimo specalistų užduotis buvo ne tik užtikrinti kokybišką ir atitinkantį normas gatvės apšvietimą, bet ir sukurti estetinį, pritraukiantį dėmesį šios gatvės ir krantinės vaizdą.
    Anksčiau aptverti pastatai, nepravažiuojama ir apleista krantinė - dabar neatpažįstamai pasikeitė ir tapo miestiečių bei miesto svečių traukos objektu, kuriame norisi praleisti daugiau laiko.
   
 

    Gatvių apšvietimui naudojami italų gamintojo Neri Spa "Chara“ serijos šviestuvai, galintys viename sprendime sujungti ir istorinį, ir modernų dizainą. Skaidri šviestuvo korpuso dalis sukuria lengvumo ir erdvės įspūdį, kuris naktį sukuria labai specifinį ir atpažįstamą siluetą.
    Plūdurai, įrengti promenade kaip apžvalgos objektai - juos apšviečia „iGuzzini Light Up Earth“ serijos antžeminiai šviestuvai. IGuzzini "Woody“ prožektoriai naudojami laivo „Rota“ ir istoriniams pastatams apšviesti. Jie yra sumontuoti ant tų pačių stulpų, taip optimaliai išnaudojant įrengtą infrastruktūrą ir taupant išlaidas papildomiems stulpams įrengti. „Toremato Bitta“ stulpai-šviestuvai naudojami kaip akcentas prie „Rota“ laivo, taip sukuriant tikros prieplaukos jausmą.

KUO GALĖTUME PADĖTI JUMS?

    Dirbame su daugeliu įmonių ir privačių asmenų, esame pritaikę jiems įvairių sprendimų.
    Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.