LT
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Suomija
FI EN

Verslo centras "PENTAGON"

Naujas verslo centras "PENTAGON" įkūnija penkis privalumus - jis yra ekonomiškas, tvarus, patogus, modernus ir kokybiškas.

Ekonomiškumas, modernumas ir kokybė

    Vilniuje atidarytas 7 aukštų verslo centras „PENTAGON“. Vieno aukšto plotas sudaro apie 1900 kv. metrų. Pastate įrengti erdvūs biurai, uždaros saugomos aikštelės automobiliams, saugyklos dviračiams ir atskira erdvė elektromobilių stovėjimui bei įkrovimui. Vidiniame verslo centro kieme - žalioji poilsio zona.
    Penkiakampė pastato forma tarnauja ne tik grožiui, bet ir įkūnija penkis pagrindinius „PENTAGON“ privalumus. Verslo centras yra ekonomiškas, tvarus, patogus, modernus ir kokybiškas.
    „A“ energetinė pastato klasė ir moderniausi inžinerinių sistemų sprendimai leidžia taupyti energetinius išteklius – iki keturių kartų sumažinti pastato šildymo sąnaudas.

Pastate įrengtos dūmų šalinimo priešgaisrinės sistemos

    Mechaninis dūmų šalinimas numatytas iš pastato aukštų koridorių. Šalinamų dūmų kiekis pagal gaisrinius reikalavimus yra 11000m3/h. Dūmų šalinimo šachtos tolygiai išdėstytos koridoriuose, neviršijant norminių atstumų tarp dūmų išsiurbimo taškų. Dūmai iš koridorių šalinami vertikaliomis šachtomis ir išmetami stoginiais ventiliatoriais.
  Viršslėgio sistemos pagal priešgaisrinius reikalavimus laiptinės tambūruose palaiko 20-50Pa slėgį, o evakuacinėse laiptinėse 20Pa.
    Dūmų ištraukimui sumontuoti išcentriniai stoginiai gamintojo SODECA ventiliatoriai RFH-800-6T F400. Viršslėgio sistemas sudaro ašiniai Sodeca ventiliatoriai HCT-100-4T-15  pučiantys po 50 000m3/h  ir HCT-45-2T-2 ventiliatoriai pučiantys po 3500m3/h.

KUO GALĖTUME PADĖTI JUMS?

    Dirbame su daugeliu įmonių ir privačių asmenų, esame pritaikę jiems įvairių sprendimų.
    Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.