LT
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Suomija
FI EN

„PROMO Cash&Carry“ Kaunas ir Alytus

UAB Sanitex – didmeninė prekybos ir logistikos paslaugas teikianti Lietuvos įmonė, kuriai priklauso „PROMO Cash&Carry“ prekybos centrai visoje Lietuvoje.

 „PROMO Cash&Carry“ - didmeninės prekybos, distribucijos bei logistikos lyderė Baltijos šalyse.

Gero oro užtikrinimas didelio ploto pastatų patalpoms

    2018 m. atidaryti du nauji „PROMO Cash&Carry“ prekybos centrai Kaune ir Alytuje.
    Bendradarbiaujant su UAB Korgas, prekybos salių šildymo, vėsinimo bei vėdinimo poreikiams užtikrinti buvo sumontuota vieno garsiausių prancūzų gaminto Lennox įranga.
    Prekybos salės vėdinimo procesas vykdomas kartu su oriniu šildymu, šaltuoju metų laiku, ir oro vėsinimu šiltuoju metų laiku. Prekybos salės šildymui, vėsinimui bei vėdinimui ant pastato stogo suprojektuotos dvi vėdinimo sistemos su rooftop tipo įrenginiais.

Patikima įranga

    Vėdinimo įrenginiai – tai Flexair tipo įrenginiai FAM100DHM1M sudaryti iš uždarymo vožtuvų, F5 klasės filtrų tiekiamam ir šalinamam orui, rekuperatoriaus, maišymo sekcijos, dujinio 112 kW šildytuvo, freoninio 100 kW aušintuvo-šildytuvo, bei ventiliatorių su dažnio keitikliais tiekiamam ir šalinamam orui. Šviežio oro srautas, kuris tiekiamas į prekybos salę reguliuojamas CO2 ir temperatūros davikliais. Įrenginiai valdomi per BMS.
    Prekybos salės visus šilumos nuostolius dengia vėdinimo įrenginiai RF-1 ir RF-2 su integruotais šilumos siurbliais ir dujiniais tiekiamo oro šildytuvais.
    Gamtinių dujų degiklis pagal įrenginio valdymo algoritmą, atlieka vidinių paviršių terminę dezinfekciją. Patalpose oras paskirstomas apvaliais cinkuotos skardos ortakiais ir tiekiamas per didelio pralaidumo reguliuojamus kūginius difuzorius.

KUO GALĖTUME PADĖTI JUMS?

    Dirbame su daugeliu įmonių ir privačių asmenų, esame pritaikę jiems įvairių sprendimų.
    Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.