LT
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Suomija
FI EN

Paupio kvartalas Vilniuje

Požeminių parkavimo aikštelių vėdinimas - labai svarbus gyventojų saugai.

    Paupio rajono kvartalas Vilniuje - senas industrines sostinės vietas transformavo į šiuolaikiškas darbo ir gyvenimo erdves. Šiame rajone baigtas statyti verslo ir visuomeninės paskirties kvartalas – Paupio verslo namai, taip pat gyvenamosios ir komercinės paskirties kompleksas, požeminės automobilių stovėjimo aikštelės.
    Šiame kvartale įsikūręs Paupio turgus, kuris išsiskiria savo koncepcija, modernia bendravimo ir renginių erdve bei nuomininkų struktūra.
 
    UAB Korgas vėdinimo specialistai bendradarbiavo su statytojais. Įrenginėjant požemines automobilių stovėjimo aikšteles buvo sumontuoti srautiniai dūmų šalinimo ventiliatoriai, kurie atlieka labai svarbią funkciją - užtikrina gyventojų saugumą.

    Gaisro atveju ar fiksuojant didelę CO dujų koncentraciją, srautinių dūmų šalinimo ventiliatorių sistemos technologija grindžiama tunelio efektu, sukeliant oro srautą pakankamai dideliu greičiu, kad ‚nušluotų‘ vėdinamą paviršių. Naudojant šią technologiją, nereikia naudoti ortakių sistemos, taip sumažinant montavimo darbų ir montavimo medžiagų kaštus.
    Kilus gaisrui, srautiniai ventiliatoriai neleidžia dūmams pasklisti po visą patalpą. Dūmai nupučiami į vieną patalpos pusę. Taip žmonėms yra lengviau evakuotis, o gaisrininkams surasti ugnies židinį. Ne gaisro metu, srautiniai ventiliatoriai veikia išmetamųjų CO dujų šalinimui. Esant didesnei nei leistina CO koncentracijai, suveikia CO jutiklis ir srautiniai ventiliatoriai pradeda veikti.
    Didelis privalumas yra tai, kad ši vėdinimo sistema yra labai ekonomiška, naudoja mažai elektros energijos.

KUO GALĖTUME PADĖTI JUMS?

    Dirbame su daugeliu įmonių ir privačių asmenų, esame pritaikę jiems įvairių sprendimų.
    Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.