LT
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Suomija
FI EN

Klaipėdos baseinas

MADEL oro skirstytuvai

Gerą oro paskirstymą baseino patalpose užtikrina įvairūs MADEL kompanijos oro skirstytuvai.

Pritaikymas

    Madel oro skirstytuvai yra įrengti baseino pastato koridoriuose, fojė, persirengimo, personalo, kavinės bei biurų ir administracinėse patalpose.
    Oro skirstytuvai privalėjo vienodai paskirstyti orą, nepalikti nejudraus oro zonų, neviršyti leistinų oro greičių, garso lygių, ir turėti lengvai plaunamą paviršių. Jų spalvos buvo pritaikytos prie interjero.
    Oro skirstytuvai yra sumontuoti į pakabinamas lubas. Renkant šiuos oro skirstytuvus buvo atsižvelgta į architektūrinio dizaino brėžinius. Jie puikiai tiko ir atitiko architektūrinius reikalavimus. 

Įgyvendinimas

    Šviežio oro paskirstymui ir ištraukimui su oro vėsinimu yra įrengti sūkuriniai AXO-S kvadratinio tipo ir perforuoto paviršiaus DFZ-S, DFR oro skirstytuvai su izoliuotomis pajungimo dėžėmis.
    Šie oro skirstytuvai puikiai tinka įvairaus aukščio patalpoms (nuo 2,4m iki 4m aukščio), kurioms būtina išlaikyti aukštą komforto lygį.
    AXO-S oro skirstytuvo paviršiuje yra apskritimu išdėstyti plyšiai, kurie efektyviau sumaišo tiekiamą į patalpas kondicionuotą orą ir orą jau esantį patalpose. Daugiau informacijos:       http://www.madel.com/en/product/axo-adjustable-vanes-diffusers/
    DFZ-S ir DFR oro skirstytuvų priekinė panelė turi perforuotą, lengvai valomą paviršių, jie skirti gan dideliems oro kiekiams. Daugiau informacijos rasite čia: http://www.madel.com/product/dfz-perforated-face-diffusers/

KUO GALĖTUME PADĖTI JUMS?

Dirbame su daugeliu įmonių ir privačių asmenų, esame pritaikę jiems įvairių sprendimų.
Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.