Spalio 13-14 dienomis Vilniuje jau septintą kartą vyko tarptautinis šviesos festivalis „Beepositive 2017“, kuris šiemet, kartu su UAB „Korgas“ ir Lietuvos Architektų Sąjunga organizavo tarptautinę konferenciją tema: „Urbanistinis ir meninis apšvietimas“. Tai buvo pirma tokio pobūdžio konferencija Baltijos šalyse. Konferencija pakvietė architektus, nekilnojamojo turto vystytojus, projektuotojus ir miestų planavimo specialistus pagilinti savo žinias miesto erdvių apšvietimo klausimais. Į konferenciją dalyviai atvyko ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos. Profesionalūs konferencijos pranešėjai pristatė urbanistinio apšvietimo projektus, prie kurių sėkmingo įgyvendinimo yra prisidėję asmeniškai, dalinosi sukaupta darbo šioje srityje patirtimi ir atskleidė šiuolaikinių miestų apšvietimo subtilybes – architektūrinio apšvietimo sąveiką su pastatų inžineriniais sprendimais, jo svarbą formuojant viešąsias erdves, verslo įvaizdį bei kuriant vis kitokį, išskirtinį miesto veidą.
        Pranešimus skaitė patyrę apšvietimo specialistai: Niujorko šviesos dizaino žvaigždė, „Axon Lightning Design Inc.“ prezidentas Kacper Dolatowski (JAV), apšvietimo kūrybos vadovas Jari Vuorinen iš Helsinkio – įmonės „Lighting Design Collective“, turintis daugiau nei dvidešimt metų patirties architektūrinio šviesos dizaino bei kino apšvietimo srityje (Suomija), „IES“ valdybos narys, apšvietimo pramonės profesionalas Markku Varsila (Suomija), taip pat vyriausias Malmės miesto savivaldybės šviesos dizaineris Johan Moritz, turintis daugiau nei 30 apšvietimo dizaino srityje, pristatė Miesto šviesos dizainerio darbo subtilybes ir naujausias šios srities tendencijas (Švedija) bei šviesos dizainerė, dėstytoja AAU Univesitete Kopenhagoje Tina Wirkstrom (Švedija). 
          Po konferencijos festivalio rengėjai pakvietė į naktinį šviesų turą „Guerilla Lighting Tour“, kurio metu buvo galima apžiūrėti naktinį Vilniaus senamiestį.