Vienas iš UAB „Korgas“ partnerių „Artemide“ atvyko pas mus ir surengė pristatymą apie naujai sukurtą šviesos technologiją, kuri violetinės šviesos komponentų pagalba efektyviai kovoja su bakterijomis, grybeliais ir pelėsiais, tuo pačiu yra visiškai nekenksminga žmonėms, gyvūnams ir augalams. Šviesa gali veikti kaip dezinfekavimo priemonė.
INTEGRALIS® privalumai:
aukštos kokybės dizainerių šviestuvai su dezinfekuojančiu poveikiu;
violetinė šviesa, skirta kovoti su bakterijomis, grybeliais ir pelėsiais;
visiškai nekenksmingas žmonėms;
puikus šviesos kokybės, spalvų atkūrimo ir dezinfekcijos balansas;
keturi apšvietimo sprendimai ir pasirenkamas UVC virusų naikinimo metodas;
Suderinamumas su DALI arba/ir valdomas naudojant „Artemide“ programą.
Violetinės šviesos komponentai 405 nm bangos ilgio diapazone riboja patogeninių mikroorganizmų, kurie žmogaus akiai visiškai nematomi, augimą ir plitimą. INTEGRALIS® pasiekia tobulą ir unikalią pusiausvyrą tarp puikios šviesos kokybės, optimalaus spalvų atkūrimo ir efektyvios dezinfekcijos. INTEGRALIS® sujungia keturis nepriklausomus sprendimus, kurie gali būti naudojami atskirai arba kartu. Todėl intensyvumą ir dezinfekcijos tipą galima koreguoti pagal bet kokią individualią situaciją.
Pavyzdžiui, INTEGRALIS® gali veikti kaip efektyvus apšvietimas įprastomis darbo valandomis, dezinfekcinę funkciją paliekant nepilnai veikiančią, užkertant kelią bakterijų dauginimuisi. Naktį, violetinį komponentą galima padidinti iki 100 procentų, įprastą šviesą išjungiant. Ir tai veiksmingai naikina bakterijas ir mikrobus.