Liepos 17 dieną Rygoje įvyko apšvietimo technologijų pristatymas „Trilux Truck Tour 2018“. Naujienos buvo pristatytos neįprastame 80 kv/m stende ant ratų – specialiame sunkvežimyje, atvykusiame iš Vokietijos, kuris keliauja per 11 Europos šalių.  Naujienas pristatė viena didžiausių apšvietimo technologijų ir šviestuvų Vokietijos gamintojų – kompanija Trilux.
   Į seminarą, susipažinti su apšvietimo įrangos ir gaminių naujovėmis, UAB Korgas (LT) pakvietė architektus iš Lietuvos. Renginyje pristatyti naujausi gaminiai, specialia interaktyvia įranga aprūpintame stende buvo galima valdyti apšvietimą liečiamo ekrano-stalo pagalba, dalyviai galėjo išbandyti šviestuvų pavyzdžius.
   Ypatingas dėmesys buvo skirtas „Human Centric lighting“ temai. Gyvai buvo galima išbandyti šios sistemos suteikiamas galimybes. Taip pat daug dėmesio buvo skiriama energijos suvartojimo tematikai, šviestuvams su įvairiomis valdymo galimybėmis. Buvo pristatyti: multifunkciniai šviestuvai - stalinis darbo šviestuvas su bevielio telefono pakrovimo galimybėmis; lauko stulpeliai su greito įkrovimo funkcija elektromobiliams.
   Taip pat pristatyta speciali aplikacija mobiliesiems telefonams "Trilux AR", kurios pagalba atkuriamas šviestuvo modelis ir apšvietimas 3D efekto pricipu.