Ruduo - tamsių dienų ir ilgų vakarų metas, šiuo nepaprastu laikotarpiu daugelis iš mūsų dirba namuose, todėl aktualu įsigyti gerą stalinį šviestuvą. Jo pagalba susikursite jaukią darbo vietą, švietimo kampą galėsite lengvai reguliuoti, šviesos pluoštą nukreipti į pageidaujamą vietą.
    Šiuolaikiniame interjere neįprastų formų ir pavidalų staliniai šviestuvai ne tik atlieka savo tiesioginę funkciją, bet tampa ir kambario puošmena – padeda sukurti norimą nuotaiką ar atmosferą.
    Tyrimais nustatyta, kad gerai apšvietus darbo vietą ne taip greitai pavargstama, o darbo našumas padidėja net 10–20 procentų.
    Pasidairykime.

ARTEMIDE TOLOMEO šviestuvas - tai klasika, interpretuota šiuolaikinėmis technologijomis ir moderniomis linijomis. Spyruoklinio balansavimo mechanizmas suteikia begalę, ypač manevringų padėčių. Sujungimai ir atramos iš poliruoto aliuminio.
https://www.artemide.com/en/subfamily/1849546/tolomeo-table#1849711/tolomeo-table-with-presence-detector-led-3000k-body-lamp-aluminium
ARTEMIDE DEMETRA - tai universalus, jaunatviško ir funkcionalaus dizaino šviestuvas. Šviesos šaltinis, nors ir nedidelis, bet labai efektyvus: skleidžiamas dviem kryptimis. Šį šviestuvą galima naudoti skirtingose aplinkose ir skirtingoms funkcijoms.
https://www.artemide.com/en/subfamily/1543771/demetra-table#3590145/demetra-table-3000k-body-lamp-opaque-black
TRILUX BICULT - revoliucinis stalo šviestuvas. Naudojantis „TRILUX Bicult“ programa, galima valdyti savo darbo vietos apšvietimą. Nustatyti šviesos spalvą ir intensyvumą tiksliai pagal savo poreikius arba pasirinti iš keturių iš anksto nustatytų šviesos scenų. Taip pat, pagal poreikį, galima reguliuoti dienos šviesos ir būvio jutiklio jautrumą ir diapazoną.
https://www.trilux.com/products/en/Indoor-lighting/Free-standing-and-desktop-luminaires/Bicult-LED-desktop-luminaire/?retainFilter=true
    Kuriant stalinius šviestuvus siekiama derinti estetiką ir praktiškumą. Stengiamasi, jog stalinis šviestuvas įsilietų į bendrą patalpos vaizdą, bet neprarastų savo pagrindinių funkcijų.
    Dėl apžvelgtų šviestuvų smulkesnės informacijos ir įsigijimo maloniai prašome kreiptis į mus.

    Siųskite savo užklausą mums el.paštu: info@korgas.lt