2018 m. lapkričio 8 d., Vilniuje, įvyko seminaras, tema „Dūmų ir šilumos valdymo sistemos“,  kurį organizavo UAB Korgas, kartu su savo partnere, ispanų ventiliatorių gamintoja, kompanija Sodeca.
    Į seminarą buvo pakviesti vėdinimo ir šildymo sistemų projektų vystytojai, projektuotojai bei montuotojai iš visos Lietuvos. Seminaro pranešėjai - kompanijos Sodeca atstovai Xavier Millàs (eksporto vadovas) bei Santos Bendicho (projektų vadovas, Europos standartizacijos komiteto narys).
    Seminaras buvo pradėtas kompanijos Sodeca, kaip gamintojo, apžvalga. Pristatyta jos veikla ir gaminama produkcija. Vėliau nagrinėtos temos, tokios kaip: pastatų viršslėgio sistemos, naujausios tendencijos; dūmų šalinimas požeminėse parkavimo aikštelėse; dūmų šalinimas prekybos centruose ir pramoniniuose objektuose. Kadangi, projektuojant, iškyla nemažai klausimų apie dūmų ir temperatūrų valdymą, svečias Santos Bendicho detaliai pristatė visas skaičiavimo metodikas, paaiškino kokiomis sąlygomis atliekami skaičiavimai. Sodeca yra viena iš pasaulinių lyderių,  sprendžiančių  dūmų srauto valdymo ir šalinimo problematiką, todėl gamintojo atstovai labai detaliai pademonstravo CFD simuliacijos galimybes. Buvo pademonstruota, kaip kruopščiai, net pagal kelis scenarijus yra vertinamas žmonių evakuacijos saugumas, ugnies plitimas, dūmų srauto ir temperatūros kontrolė. Profesionalūs pranešėjai palaikė betarpišką bendravimą su seminaro dalyviais, atsakė į visus specialistų klausimus. Kas labai aktualu, buvo apžvelgtos naujos bei būsimos Europos Sąjungos direktyvos.
    UAB Korgas  seminarą organizavusi komanda, labai didžiuojasi seminaro sėkme. Ateityje planuojama surengti daugiau panašių seminarų projektuotojams, bei statybų vystytojams aktualiomis temomis. Specialistai kviečiami kreiptis į UAB Korgas atstovus, kurie atsakys į įvairiausius klausimus, pasitelkdami pasaulinių gamintojų patirtį.