Tryliktus metus iš eilės portalas „Interjeras.lt“ rengia solidžiausią interjerų profesionalų konkursą, kuriuo siekiama skatinti interjero kultūrą Lietuvoje.
 
Konkurso tikslas – išrinkti geriausius ir įdomiausius 2017 metais įgyvendintus Lietuvos ir užsienio architektų bei dizainerių privačių, visuomeninių ir biurų interjerų projektus, skatinti originalius, funkcionalius bei tvarius interjero dizaino sprendimus.
Konkurse dalyvavo 100 autorių, kurie pateikė 212 interjerų. Jie varžėsi trijose pagrindinėse kategorijose: geriausio privataus, visuomeninio ir biuro interjero. Visi dalyviai taip pat buvo vertinami ir 10 papildomų nominacijų, kurias įsteigti padėjo konkurso rėmėjai. Vertinimo komisijos nariai-išskirtinai tik užsienio dizaineriai ir architektai.
 
Iškilmingoje ceremonijoje, vykusioje kovo 22 d. Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje, paaiškėjo geriausi 2017 metų Lietuvos architektai ir interjero dizaineriai. Trijų pagrindinių kategorijų nugalėtojų atstovai tradiciškai kaip ir kiekvienais metais, šalia „Auksinių palečių“ ir rėmėjų prizų buvo apdovanoti kelionėmis. Šiais metais nugalėtojams atiteko keturių dienų kelionės į Venecijos architektūros bienalę.
 
UAB „Korgas“ jau antrus metus iš eilės yra nominacijos „Geriausias apšvietimo projektas“ steigėjas.  Šios nominacijos laimėtoja tapo Architektūros ir interjero dizaino studija „Toota“.
Plačiau apie projektą: http://www.interjeras.lt/interjeras/visuomeninis-2387

Plačiau apie apdovanojimų vakarą:
https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/lietuvisku-interjeru-kurejams-auksines-paletes-ir-kelione-i-venecijos-architekturos-bienale-975-944656#_