2019 m. spalio 24 d. įvyko seminaras, tema „Vėdinimo sistemos, inovatyvūs sprendimai“,  kurį organizavo UAB Korgas, kartu su savo partneriu, ispanų gamintoju, kompanija MADEL. Į seminarą buvo pakviesti vėdinimo ir šildymo sistemų projektų vystytojai, projektuotojai bei montuotojai iš visos Lietuvos. Seminaro pranešėjas - Bernat Castellanos, MADEL Inžinierinio skyriaus vadovas.
    Seminare buvo pristatyta MADEL kompanijos veikla ir gaminama produkcija. Vėliau nagrinėtos temos, tokios kaip: „MADEL difuzorių ir oro skirstytuvų parinkimo programa“ bei „Sistema "Zoning", išskirtinis MADEL klimato zonų valdymo būdas“. Betarpiškas bendravimas su seminaro dalyviais, atsakė į visus specialistų klausimus.
    UAB Korgas  seminarą organizavusi komanda, labai didžiuojasi seminaro sėkme. Ateityje planuojama surengti daugiau panašių seminarų projektuotojams, bei statybų vystytojams aktualiomis temomis. Specialistai kviečiami kreiptis į UAB Korgas atstovus, kurie atsakys į įvairiausius klausimus, pasitelkdami pasaulinių gamintojų patirtį.