Unikalioje Vilniaus senamiesčio vietoje, Umiastovskių rūmuose įsikurusiame Vilniaus klube, rugsėjo 28 d. iškilmingai paminėtas 25-asis UAB „Korgas“ jubiliejus.
    Šventėje dalyvavo įmonės draugai – partneriai, ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio, klientai bei įmonės vadovai ir darbuotojai. Pasveikinti šia proga svečiai atvyko iš Ispanijos, Prancūzijos, Italijos, Suomijos, Estijos, Latvijos ir Baltarusijos.
    25-eri metai – ilgas atkurtos Lietuvos nepriklausomybės laikotarpis, kupinas naujų idėjų, nevienareikšmių ir svarbių sprendimų. UAB „Korgas“ buvo įsteigta 1993 m. birželio 30-ąją. Privataus verslo pradžia buvo tikras iššūkis. Įsteigus bendrovę pagrindinė veikla buvo apšvietimo bei vėdinimo produktų prekyba, vėliau peraugusi ir į projektavimo paslaugas, kuriant ir įgyvendinant sudėtingiausius apšvietimo ir vėdinimo projektus ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose valstybėse.
    Per šiuos metus UAB „Korgas“ išsiplėtė ir už Lietuvos ribų – vysto savo veiklą Latvijoje ir Suomijoje. Kompanija išaugo į stabilią, patikimą savo veiklos srities įmonę, subūrusią kūrybingą ir atsakingą darbuotojų komandą, bei turinčią ištikimų klientų ir partnerių ratą.