LT
Lietuva
LT EN RU
Suomija
FI EN

Viešbutis Radisson Blu Astorija Vilniuje

LED technologijos yra puikiai pritaikomos fasadų apšvietime

LED technologijos fasadų apšvietime

Mūsų siūlomi produktai yra ilgaamžiai ir sumažina ne tik elektros suvartojimo, bet ir šviestuvų priežiūros kaštus. Tai ypač aktualu montuojant šviestuvus prie aukštų fasadų, nes tam reikalingi didelių matmenų bokšteliai, dažnai užstojantys visą važiuojamąją dalį ir sukeliantys nepatogumų pravažiuojančiam transportui ir pėstiesiems. Be to, montavimo darbams atlikti reikalingi aukštalipio kvalifikaciją turintys darbuotojai – visa tai lemia dideles išlaidas ir sudėtingą darbų organizaciją.

Projekto vykdymas

Viešbučio pagrindinio fasado apšvietimo projektas buvo vykdomas keliais etapais:
1. Esamų didelių gabaritų metalo halogenų 70W ir 150W šviestuvų keitimas į mažesnius LED šviestuvus, siekiant sumažinti elektros sąnaudas ir pagerinti estetinį vaizdą.
Šiam tikslui panaudoti „iGuzzini“ iPro serijos 20W LED šviestuvai. Kvadratinės formos nedidelių matmenų šviestuvo korpusas atrodo neutraliai, fasadas tapo estetiškai „švaresnis“. 
https://www.iguzzini.com/ipro/ 
2. Dekoratyvinių fasado elementų – piliastrų, inskripcijų, urnos, frontonų – išryškinimas.            
Šiam tikslui panaudoti itin mažų gabaritų, minimalistiniai, nedidelės galios 4-10W „iGuzzini“ LED šviestuvai: Miniwoody, Trick, Linealuce mini.
https://www.iguzzini.com/miniwoody-85mm/ 
https://www.iguzzini.com/trick/
https://www.iguzzini.com/linealuce-mini-37r-surface/ 

Šventinis apšvietimas

Dažna problema įrenginėjant tokio tipo apšvietimą yra ta, kad įvairios šventinės girliandos turi itin trumpą veikimo laiką. Siekiant, kad jos funkcionuotų ilgiau nei vieną šventinį sezoną, būtina jas nukabinti. Kai šventinis apšvietimas montuojamas ant daugiaaukščių pastatų fasadų, montavimo ir demontavimo kaštai tampa neracionaliai dideli, nes dažnai kelis kartus viršija pačios šventinės apšvietimo įrangos sąmatą.
Kad to būtų išvengta, užsakovui pasiūlėme kontūrinį apšvietimą, atkartojantį fasado silueto linkius. Toks apšvietimo efektas išgautas su lankstaus linijinio šviestuvo pagalba. Nedidelis gaminio svoris lėmė nesudėtingą tvirtinimą prie įvairių fasado elementų – pavyzdžiui, apskardintų jo dalių. Šis „iGuzzini“  In-Out serijos šviestuvas atsparus UV spinduliams, nekeičia korpuso spalvos (negeltonuoja), yra nedegus ir itin ilgai išlaiko nekintantį šviesos srautą. Ir svarbiausia, šio šviestuvo nereikia demontuoti pasibaigus šventiniam sezonui – užtenka jį išjungti.
Panaudota: https://www.iguzzini.com/underscore-inout/ 

Projekto privalumai

Paskaičiavome, kad atnaujinus fasadų apšvietimą – šviestuvus metalo halogenų lempomis pakeitus į LED gaminius – elektros energijos suvartojimo kaštai užsakovui sumažėjo 5 kartus.
Be to, panaudojus vos 10 šviestuvų, kurių bendra galia nesiekia 100W, pritaikius įvairius apšvietimo sklaidos gerinimo ir nukreipimo priedus, nedidelėmis išlaidomis pastebimai pagyvintas meninis fasado apšvietimas.Galiausiai, užsakovas gali džiaugtis ilgaamžiu šventiniu apšvietimu. 
Visai technologijai suteikta 5-erių metų garantija.

KUO GALĖTUME PADĖTI JUMS?

Dirbame su daugeliu įmonių ir privačių asmenų, esame pritaikę jiems įvairių sprendimų.
Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.